برنامه اسنپ دکتر

اسنپ دکتر داشته باشیم

اسنپ دکتر داشته باشیم


از مشاوره آنلاین برنامه اسنپ دکتر استفاده کرده اید؟

به عنوان بیمار تجربه کاربری شما چه بوده است؟

به عنوان پزشک چطور فکر میکنید؟

هدف ما از این مقاله این است که به مشاوران و پزشکان بگوییم چگونه برای خود یک اسنپ دکتر داشته باشید.

 

برنامه اسنپ دکتر چگونه کار میکند؟

 اسنپ دکتر روشی برای مشاوره تلفنی و مشاوره آنلاین و برقراری ارتباط امن، ۲۴ساعته با پزشک و مشاور است.
بعد از ورود به برنامه اسنپ‎ دکتر، بیمار میتواند به صورت ناشناس و امن از صدها مشاور، روانشناس و پزشک با تخصص‌های متفاوت مشاوره بگیرد.
پس از زدن دکمه تماس توسط بیمار اسنپ دکتر بلافاصله با تلفن همراه او تماس می‌گیرد. سپس اسنپ دکتر بیمار را به مشاور مورد نظر متصل می‌کند.بنابراین، برای مشاوره تلفنی ، اسنپ دکتر با شماره تلفن بیمار تماس می‌گیرد. هزینه تماس‌ برقرار شده توسط اسنپ دکتر پرداخت می‌شود و کاربران تنها حق مشاوره را می‌پردازند. بنابراین هیچ هزینه ای در قبض تلفن کاربران و مشاوران منظور نمی‌شود.در واقع اسنپ دکتر به عنوان واسط بین کاربر و مشاوره دهنده تماس ها را برقرار می کند.

 

کال می پزشکان چگونه کار میکند؟

سامانه کال می پزشکان یک واسط میان شما و بیمار است که می تواند تماس شما و بیمار را برقرار کند. کال می پزشکان تماس امن را برقرار می کند. شما می توانید با کیفیت بالا به بیماران خود مشاوره دهید. سامانه کال می با ارایه api می تواند به اپلیکیشن پزشکی شما متصل شود. با برنامه نویسی در اپلیکیشن یا سامانه پزشکی شما امکان تماس امن را برای بیمار و دکتر فراهم می شود. تماس امن ابتدا یک تماس از طریق مخابرات با شماره سامانه کال می به بیمار زده میشود. سپس یک صوت خوش آمد گویی به عنوان مثال “تماس شما با دکتر برقرار میشود لطفا منتظر بمانید” برای او پخش می کند. سپس از بیمار میخواهد که منتظر پاسخ دکتر باشد. در نهایت یک تماس به دکتر گرفته می شود و مشاوره آغاز می شود.مشاوره پس از پایان زمان تعیین شده مثلا 15 دقیقه به طور اتوماتیک قطع میشود. همچنین تماس با استفاده از api قابل پیگیری و گزارش گیری می باشد.

 

مشاوره آنلاین بر روی سایت خودتان انجام دهید.

کال می یک راه حل برای تماس از طریق وب است. با کال می میتواند تجربه کاربر را زمانی که آنلاین هست بهینه سازی کنید. دکمه کال می میتواند برای مطابقت با بخش های مختلف سازماندهی شود. به این ترتیب مشتری مستقیما به مشاوران شما دسترسی پیدا میکند. دکمه کال می یک تماس به مشتری شما میگیرد و تماس دوم را با مشاوران شما برقرار میکند. همچنین میتواند برای کاربران خانگی و کاربرانی که کسب و کار دارند خدمات ارائه دهد.

کال می سایت یک صفحه فرود برای کاربر در نظر میگیرد. مشتری با وارد کردن شماره تماس خود میتواند یک تماس رایگان از روی سایت برقرار کند. کال می امکان استفاده از api خود را برای شما فراهم کرده است. در صورتی که اپلیکیشن اختصاصی خود را دارید میتوانید دکمه تماس رایگان را بر روی سایت و یا اپلیکیشن خود قرار دهید.

 

ویژگی کال می پزشکان و برنامه اسنپ دکتر

با توسعه روزافزون اپلیکیشن های پزشکیار که امکان مشاوره صوتی و تصویری را بین بیمار و پزشک فراهم میکنند نیاز شده است که این تماس به صورت یک تماس امن برقرار شود . به این معنی که پزشک و بیمار اطلاعی از شماره یکدیگر نداشته باشند.به این ترتیب یک تماس امن کمک میکند تا ارتباط بین پزشک و بیمار به طور موثر برقرار شود.کال می پزشکان یک تماس امن بین بیمار و دکتر برقرار می کند و شما میتوانید به سادگی سامانه کال می را بر روی اپلیکیشن خود قرار دهید. امکانات سامانه کال می بر روی اپلیکیشن پزشکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

مزایای کال می پزشکان

1- امکان تماس امن به نحوی که دکتر و بیمار شماره یکدیگر را ندارند و شماره واسط برای آنها نمایش داده می شود.

2- امکان تعیین زمان مشاوره وجود دارد و شما میتوانید مدت مشاوره را به زمان محدود کنید .سامانه کال می بعد از اتمام زمان مشاوره تماس را قطع می کند.

3- امکان پخش صوت پیشواز برای تماس وجود دارد تا در ابتدای تماس بیمار بداند که برای مشاوره با وی تماس گرفته شده است.

 

قطع خودکار تماس

در حال حاضر خیلی از سامانه های مشاوره به گونه ای است که وقتی مشاوره در خواست می شود در همان لحظه پزشک با بیمار تماس میگیرد که در این حالت ممکن است زمان مشاوره قابل کنترل نباشد که این در سامانه کال می اصلاح شده است و در زمان مشخص تماس را قطع میکند.اسنپ دکتر به عنوان واسط بین کاربر و مشاوره دهنده تماس ها را برقرار می کند ولی کال می پزشکان مختص خود پزشک است و مشاوره آنلاین بر روی سایت پزشک انجام می پذیرد.

ثبت نام

با ثبت نام پزشکان دربرنامه اسنپ دکتر درصدی از درآمد به پزشک تعلق میگیرد ولی در کال می پزشکان صد در صد درآمد متعلق به پزشک میباشد.

شماره پشتیبانی اسنپ دکتر: ۰۲۱۴۹۱۸۷۶

8 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تست رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن