تله مشاوره

تله مشاوره کال می

تله مشاوره کال می


تله مشاور یا مشاوره تلفنی چیست؟

تله مشاور یا مشاوره تلفنی به صورت گسترده در ساختار پزشکی و تحصیلی مشغول فعالیت است. حوزه فعالیت مشاوره آنلاین بسیار گسترده است. کسب و کارهای مشاوره را شامل می شود. در صورتی که کسب و کار شما به صورت گفت و گو و یا غیرحضوری قابل انجام است حتما این مقاله را تا پایان بخوانید.

تله مشاوره به این صورت انجام می شود که فرد متقاضی به نحوی درخواست مشاوره میدهد. یا به سامانه مشاوره شما تماس می گیرد و ارتباط تلفنی از طریق تلفن ثابت یا موبایل انجام می شود. به این ترتیب یک مشاوره حضوری به صورت تلفنی و با هزینه کمتر انجام میگیرد.

مشاوره تلفنی انواع مختلفی دارد که بر حسب روش ارتباط بین بیمار و مشاور می توان آن را به سه قسمت مشاوره تلفنی از سمت پزشک یا تله مشاوره، از سمت بیمار یا مشاوره با خطوط هوشمند، مشاوره تماس امن که تماس بین مشاور و مشاوره گیرنده از طریق شماره واسط انجام می شود.

امکانات مورد نیاز برای تله مشاوره چیست؟

عموما تله مشاوره نیاز به یک تلفن ثابت دارد و یک متخصص اهل فن تا تماس را به درستی مدیریت کند.در بین انواع روش های تله مشاوره کم هزینه ترین ها و با قابلیت ترین ها در صدر استفاده هستند.روش کسب درآمد در سامانه های تله مشاوره نیز بسیار مهم هستند.هرچه روش دریافت مبلغ ساده تر باشد.

تماس امن
تماس امن
 • تماس از شماره واسط به ثابت یا موبایل
 • هزینه تماس برعهده دارنده کسب وکار
 • مدت مکالمه قابل مدیریت
 • هزینه تماس برعهده بیمار است و قبل مشاوره

تلفن هوشمند
تلفن هوشمند
 • تماس از ثابت به ثابت
 • هزینه تماس برعهده بیمار است
 • مدت مکالمه عموما تا 30 دقیقه است
 • هزینه تماس بر روی قبص تلفن است

تله مشاوره
تله مشاوره
 • تماس از ثابت به موبایل است
 • هزینه تماس بر عهده پزشک است
 • مدت مکالمه قابل مدیریت نیست
 • دریافت هزینه تماس سنتی است

تله مشاوره چطور انجام می شود؟

تله مشاوره به این صورت انجام می شود که مشاوره گیرنده درخواست خود را ثبت می کند و مشاور با او تماس میگیرد. روش ارائه درخواست مشاوره آنلاین می تواند از طریق سایت یا اپلیکیشن باشد و یا در روش های سنتی وقت مشاوره توسط منشی هماهنگ شود. دریافت مبلغ مشاوره در این میان بسیار مهم است و لازم است که قبل از شروع مشاوره هزینه ها دریافت شود. یکی از نکاتی که در برقراری مشاوره مهم است این است که پس از اتمام وقت مشاوره تماس قطع می شود تا مشاوره بعدی با تاخیر انجام نشود.

تله مشاوره برای چه کسانی مناسب است؟

همه کسانی که قصد تبدیل کسب و کار خود را از حضوری به تلفنی دارند، می توانند از تله مشاوره استفاده کنند. مخصوصا کسانی که نیاز به حضور بیمار خود را ندارند. برای مثال روانشناسی از گزینه های بسیار مطرح در این زمینه است مخصوصا اینکه نیاز به ارتباط بین مشاور و بیمار در روانپزشکی مهم است و باید دفعات مشاوره تعدد داشته باشد.

در صورتی که حوزه کسب و کار شما تحصیلی است می توانید مشاوره تحصیلی و حتی کسب وکار را به صورت تلفنی انجام دهید. وقتی قرار است صحبت میان مشاور و مشاوره گیرنده اتفاق بیفتد تله مشاوره بسیار موثر واقع می شود. در روزگاری که کرونا امکان حضور بیمار را از شما گرفته و محل مشاوره مطب، دفتر وکالت شما بسیار خلوت شده است بهتر است به این گزینه فکر کنید که حتما باید راه چاره ای بیندیشید.

سامانه مشاوره تلفنی بهترین و امن ترین راهکار تله مشاوره یا مشاوره تلفنی است.

سریعترین راهکار مشاوره تلفنی چیست؟ چطور می توانید سریعترین راه دستیابی به مشاوره آنلاین را تجربه کنید. به شما پیشنهاد میکنم یکبار از مشاوره رایگان سامانه کال می استفاده کنید تا تجربه سریع یک سامانه مشاوره را داشته باشید.

سهولت در استفاده برای مشاوره گیرنده بسیار مهم است همچنین سهولت اتصال تلفنی بسیار مهم است. کیفیت تماس به کیفیت مشاوره می افزاید و لازم است مشاور و مشاوره گیرنده، با یک کیفیت عالی با هم ارتباط تلفنی داشته باشند.

سامانه مشاوره کال می این امکان را فراهم می کند که هزینه مشاوره مستقیم و بدون واسط به حساب شخصی شما واریز شود و شما بتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید.

در صورتی که هنوز سایت یا صفحه اینستاگرامی ندارید حتما اقدام به ساخت آن نمایید و یا از سامانه مشاوره کال می کمک بگیرید. سامانه مشاوره کال می یک سایت با قابلیت مشاوره در اختیار شما قرار می دهد. به این ترتیب در کمترین زمان با صرفِ کمترین هزینه شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی البته با قابلیت تله مشاوره یا مشاوره تلفنی شده اید.

حال می توانید مشاوره های حضوری خود را دعوت به مشاوره تلفنی کنید یا مشاوره تلفنی خود را به صورت حضوری تبدیل کنید. ساعات مشاوره خود را تنظیم کنید و اوقات فراغت و بیکاری خود را به مشاوره بپردازید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن