خطوط in

خطوط in

خطوط in


خطوط IN چیست؟

خطوط هوشمند را Intelligence Number  یا به اختصار IN می‌نامند. این خطوط برای راه اندازی خدمات مشاوره ای کاربردی ترین خط تلفن مخابراتی است. داشتن خطوط IN یا خطوط 909 مخابراتی برای افرادی که ارائه دهنده خدمات مشاوره ای در زمینه های مختلف اعم از علمی، فنی، پزشکی، حقوقی و … هستند، فرصتی مناسب برای اشتغال زایی آسان و سریع است که منجر به جلب مخاطبان بسیاری خواهد شد. در این سرویس مشترک با شماره سرویس دهنده خدمات تماس می گیرد و از خدمات مشاوره ای (حقوقی، پزشکی، فنی و …) که توسط او ارائه می شود بهره می برد.

هزینه تماس با خطوط IN چقدر است؟

هزینه این خدمات براساس قرارداد سرویس دهنده با مخابرات محاسبه می شود و در قبض تلفن مشترک درج میگردد. هزینه تماس با این خطوط تلفن هوشمند به صورت دقیقه ای محاسبه می شود که 80 درصد آن متعلق به صاحب خط و 20 درصد باقی مانده سهم مخابرات می باشد.

استفاده از خطوط هوشمند یک اشکال بزرگ دارد و آن اینکه ابتدا پول مشاوره در جیب مخابرات میرود و سپس با تاخیر شش ماهه به شما تحویل می شود و همین موضوع باعث کم شدن استفاده از این خطوط شده است.

متقاضیان خطوط IN چه کسانی هستند؟

متقاضیان حقیقی و متقاضیان حقوقی میتوانند اقدام به درخواست خطوط IN یا تلفن هوشمند نمایند. این خطوط در مراکز مخابراتی نزدیک شما نیز در دسترس هست و میتوانید برای ثبت نام به نزدیک ترین مرکز مخابراتی خود بروید.

مدارک مورد نیاز برای  سرویس مشاوره حقیقی چیست؟

۱- روزنامه رسمی ثبت شرکت (اصل و کپی)؛
۲- اساسنامه شرکت (اصل و کپی) (نوع مشاوره بایستی در اساسنامه ثبت شده باشد)؛
۳- پروانه کسب (اصل و کپی)؛
۴- داشتن کد اقتصادی؛

مدارک مورد نیاز برای سرویس مشاوره حقیقی چیست؟

۱- مجوز کار متناسب با نوع مشاوره از مراجع ذیصلاح (اصل و کپی) (مدرک تحصیلی به تنهایی برای مشاوره کافی نیست)؛
۲- کارت شناسایی معتبر (اصل و کپی)؛
۳- ارائه یک خط تلفن ثابت برای برقراری سرویس؛
۴- ارائه شماره حساب

به روز رسانی 1400 آخرین خبر از خطوط IN

طبق آخرین بررسی های انجام شده توسط تیم سامانه کال می مشخص شده است که مخابرات ارایه خطوط IN را محدود و متوقف کرده است. تنها کسانی که در حال حاضر این خطوط را دارند در حال استفاده از خطوط هستند و خط جدید واگذاری انجام نمیشود. در صورتی که به دنبال داشتن یک سامانه مشاوره تلفنی هستید میتوانید از سامانه مشاوره کال می استفاده کنید.

سامانه مشاوره کال می همه ویژگی های خطوط IN یا خطوط 909 مخابراتی را دارد و علاوه بر آن درآمد های مشاوره مستقیم به حساب خود شما واریز میشود. همچنین تماس با استفاده از شماره موبایل نیز علاوه برشماره ثابت وجود دارد. در صورتی که نیاز دارید سامانه مشاوره کال می پزشکان را بررسی کنید گزینه دمو رایگان را انتخاب کنید.

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تست رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن