مقایسه اسنپ دکتر و کال می پزشکان

مقایسه کال می پزشکان اسنپ دکتر

مقایسه کال می پزشکان اسنپ دکتر


مقایسه سامانه کال می در مقابل اسنپ دکتر در واقع پاسخ به این سوالات است. آیا میخواهید در اسنپ دکتر مشغول به کار شوید ؟ آیا دوست دارید کسب و کار خودتان را داشته باشید؟ چطور کد تخفیف اسنپ دکتررایگان ارایه کنم؟ ممکن است شما بخواهید به سان یک کارمند در اسنپ دکتر فعالیت کنید که بسیار قابل قبول است و یا به سان یک کارفرما اسنپ دکتر خودتان را داشته باشید. اگر قصد دارید که کارفرما و کارمند خودتان  باشیداین عنوان را تا انتها بخوانید.به شما تمام امکانات سامانه کال می به همراه امکانات اسنپ دکتر رایگان را توضیح میدهم. اسنپ دکتر قابلیت اسنپ دکتر وب را دارد که شما می توانید در سامانه کال می نیز آن را داشته باشید.همچنین در سامانه کال می پزشکان شماره پشتیبانی اسنپ دکتر وب با شماره تلفن مطب شما خواهد بود که یک امکان بسیار عالی است.

امکانات کال می پزشکان در مقابل اسنپ دکتر چیست؟

تقریبا همه امکانات اسنپ دکتر و کال می مشابه هم هستند با این تفاوت که سامانه کال می پزشکان متعلق به شماست.سامانه کال می به شما این امکان را می دهدکه بتوانید سامانه مشاوره خودتان را داشته باشید همچنین درآمد مشاوره به حساب شما واریز می شود. شما می توانید مشاوران دیگری را استخدام کنید.

شماره تماس دکتر به بیمار نشان داده نمی شود.

در سامانه اسنپ دکتر شماره پشتیبانی اسنپ دکتر با شماره تماس اسنپ دکتر جایگزین می شود. به این ترتیب بیمار با اسنپ دکتر طرف است و به او زنگ میزند. در سامانه کال می تماس به صورت امن انجام می شود به این ترتیب که بیمار شماره دکتر را ندارد. اما جایگزین شماره پشتیبانی اسنپ دکتر دقیقا شماره مطب شما جایگزین می شود. به این ترتیب بیمار با مطب تماس میگیرد و سوالات را از منشی میپرسد و یا از طریق چت آنلاین با ایمیل اقدام به ارسال مدارک می نماید.

سامانه کال می کد تخفیف مشابه اسنپ دکتر رایگان دارد

یکی از ویژگی هایی که اسنپ در تبلیغات خود استفاده می کند اسنپ دکتر رایگان است.

آیا در سامانه کال می پزشکان امکان ارایه اسنپ دکتر رایگان را داریم؟

بله. در سامانه کال می پزشکان امکان ارایه کد تخفیف اسنپ دکتر وجود دارد. مشابه همه سامانه های مشاوره ای پزشکی سامانه کال می نیز کد تخفیف دارد. با استفاده از ماژول کد تخفیف می تواند اقدام به ارایه کد تخفیف اسنپ دکتر بکند. به این ترتیب سامانه مشاوره تلفنی شما نیز می تواند به سرعت رشد کند.

دریافت مشاوره

جهت دریافت مشاوره رایگان و بررسی بیشتر نیازمندی خود می توانید با استفاده از مشاوره رایگان با پشتیبانی سامانه کال می ارتباط برقرار نمایید

2 دیدگاه

 • سلام.
  من دکتر هستم و توی اسنپ دکتر مشغول به کار بودم اما قصد داشتم برای خودم یک سایت طراحی کنم تا بتونم برای مطب خودم سایت داشته باشم. بخاطر هزینه بالا منصرف شدم. نرم افزار سامانه مشاوره شما تمام امکانات اسنپ دکتر رو آیا داره؟

  • سلام وقت بخیر.
   بله هزینه ساخت یک سامانه مشاوره و سایت هزینه بالایی داره.
   سامانه ما شبیه به اسنپ دکتر هست اما اسنپ دکتر پزشکان رو زیرمجموعه خودش قرار میده و شما برای اسنپ دکتر کار میکنید. اما در کال می شما یک سامانه مشاره دریافت میکنید مشابه اسنپ دکتر و زیرمجموعه هیچ شرکتی نیستید و همچنین هیچ ردی از سامانه کال می در سایت شما نمیمونه. تماس ها در سامانه مشاوره برای بیماران رایگان هست و مجهز به تماس امن می باشد و شماره شما در دید بیمار نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تست رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن