ویزیت آنلاین

ویزیت انلاین سامانه کال می

ویزیت انلاین سامانه کال می


امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از خدمات که حضوری انجام می شدند به ویزیت آنلاین در دسترس هستند. در حال حاضر در حوزه سلامت، مشاوره پزشکی آنلاین و مطب آنلاین انجام می شود. درحالت دکتر آنلاین ارتباط پزشک و بیمار توسط ابزارهای ارتباطی همچون ارتباط صوتی، تصویری و متنی برقرار می شود.

برای داشتن یک سامانه ویزیت آنلاین به سادگی میتوانید از سامانه کال می پزشکان استفاده کنید. برای شما یک صفحه ارایه میشود و شما میتوانید آن را در اینستاگرام یا شبکه های اجتماعی خود تبلیغ کنید. به مشتریان حضوری خود معرفی کنید و از مشتریان آنلاین خود بخواهید که به صورت حضوری به مطب بیایند.

دکتر آنلاین یا ویزیت آنلاین چیست ؟

دکتر آنلاین به پزشکی گفته می شود که در حالت آنلاین بیمار را ویزیت می نماید. ویزیت آنلاین را نمی توان مانند ویزیت فیزیکی دانست. ولی در مواقعی که نیاز به معاینه فیزیکی نباشد میتواند کاربرد داشته باشد. مانند مواردی که بیمار مدارک پزشکی، آزمایشات و … را برای پزشک ارسال و یا اینکه سوالات مشاوره ای خود را مطرح می کند.

در ملاقات حضوری پزشک به صورت فیزیکی بیمار را ویزیت می کند و نسخه فیزیکی برای وی می پیچد، ولی در دکتر آنلاین پزشک به راحتی از طریق اینترنت با بیمار خود در هر کجا که باشد میتواند ارتباط برقرار کند و بیمار را ویزیت آنلاین نماید. در دکتر آنلاین بیمار براساس هزینه هایی که از قبل تعیین شده است، ویزیت می شود.

گاهی اوقات پزشکان در خارج از کشور هستند و می خواهند بیمار خود را بیشتر تحت کنترل داشته باشند، در این حالت ارتباط آنلاین بهترین حالت ممکن است و نیازی به حضور فیزیکی و مطب نمی باشد، بیمار میتواند با ارسال آزمایشات، مدارک پزشکی به راحتی تحت مشاوره پزشکی دکتر آنلاین قرار بگیرد.

چطور میتوانم مطب خود را آنلاین بکنم؟

بسیار از پزشکان به دلیل اینکه با ساختار اینترنت و آنلاین کمتر آشنا هستند برای تهیه یک سایت و یا یک سامانه پزشکی معمولی بسیار هزینه میکنند. دیده شده است برای یک سایت که هزینه راه اندازی کمتر از یک میلیون تومان دارد بیش از 50 میلیون تومان هزینه میکنند این عدم آگاهی در تهیه یک سامانه ویزیت آنلاین نیز است گاها این موضوع اتفاق افتاده که یک پزشک با هزینه بیش از صد میلیون تومان سرمایه گذاری نتوانسته یک سامانه تماس تلفنی برای سایت خود فراهم کند.

سامانه کال می به سادگی برای شما این امکان را فراهم می نماید جهت مشاهده نمونه کاربردی سامانه کال می پزشکان از لینک زیر استفاده کنید.

2 دیدگاه

 • سلام وقتتون بخیر.
  من چطور میتونم کارهای مطبمو به صورت آنلاین انجام بدم؟
  و نمیخوام که بیمارام به مطب مراجعه کنن

  • سلام روز بخیر.
   شما میتونید با تهیه سامانه مشاوره تلفنی بیماران خودتون رو به صورت آنلاین ویزیت یا مشاوره دهید.
   هزینه تماس ها برای بیماران رایگان می باشد و برای مشاوره دادن , از طریق پورتال سایت میتونید پنل خودتون رو شارژ کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تست رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن