کال می به عنوان یک راه حل خلاقانه امکان تماس رایگان از روی وب سایت شما را فراهم می کند.شما می توانید با قرار دادن لینک صفحه فرود، تماس رایگان بر روی سایت خود، تجربه مشتری خود را در سایت بهینه سازی کنید. کاربر سایت شما در هر زمان می تواند دکمه تماس رایگان را انتخاب کند و شماره خود را در آن کادر بنویسد. به این ترتیب یک تماس رایگان با مشاور سایت سپس یک تماس با کاربر سایت برقرار می شود که تماس برای هر دو رایگان است. جهت تهیه افزونه وردپرسی سامانه کال می از سایت ژاکت اقدام کنید. برای داشتن api تماس امن در سایت ثبت نام کنید و کال می سه ستاره را تهیه نمایید.

سامانه کال می چطور کار می کند؟

سامانه کال می با استفاده از api تماس امن امکان یک تماس رایگان برای سایت یا اپلیکیشن شما فراهم می کند.تماس در سامانه کال می ابتدا به مشاوره گیرنده سپس به مشاور متصل می شود.در حین برقراری تماس با مشاور و یا مشاوره گیرنده می توانید یک صوت خوش آمد گویی نیز فعال کنید.به این ترتیب تماس گیرنده قبل از برقراری تماس آمادگی بیشتری برای پاسخ گویی خواهد داشت.

چگونه برای سایت خود سامانه کال می را تهیه کنم؟

کال می سایت

ماژول وردپرسی سامانه کال می در سایت ژاکت قرار داده شده است. شما می توانید با تهیه ماژول وردپرسی هدیه صد دقیقه ای اعتبار کال می را از ژاکت دریافت کنید.به این ترتیب شما هیچ هزینه اولیه یا پنهان برای راه اندازی سامانه کال می ندارید و فقط هزینه به ازای استفاده، پرداخت می کنید.با خرید افزونه وردپرسی سامانه کال می از سایت ژاکت و نصب آن مطابق ماژول وردپرسی می توانید صفحه تنظیمات خود را داشته باشید.پیشنهاد می شود برای راهنمایی بیشتر بخش فیلم های آموزشی کال می سایت را مشاهده نمایید.

چگونه کاربران کال می را در محیط آنلاین تجربه کنند؟

مرحله1

این مرحله زمانی که بازدیدکننده بر روی دکمه کال می کلیک کند شروع می شود.

مرحله2

پنجره ای باز می شود و از مشتری میخواهد شماره تماس خود را وارد کند و بر روی درخواست تماس رایگان کلیک کند.

مرحله3

کال می دو تماس تلفنی برقرار میکند، یکی برای شما و دیگری برای مشتری.

هنگامی که هردو مرحله براساس اولویت های تعیین شده توسط مشتری پاسخ داده شد تماس ها به یکدیگر متصل می شوند.

سامانه کال می در اپلیکیشن ها با api سامانه کال می :

بسیاری از اپلیکیشن های مشاوره و یا تاکسی آنلاین نیاز دارند که یک تماس امن بین مشتری و مشاور خود و یا راننده و مسافر داشته باشند.این قابلیت در سامانه کال می فراهم شده است.api سامانه کال می به طور گسترده و با قابلیت کاربردی به شما کمک می کند که یک تماس امن بین کاربر و مشاور داشته باشید.

از جمله قابلیت های api کال می:

-امکان برقراری تماس امن بین مشاور و کاربر
-امکان پخش صوت خوش آمد گویی
-امکان تنظیم زمان دقیق مشاوره
-امکان گزارش گیری پس از اتمام مشاوره
-کیفیت بسیار مطلوب مشاوره
-برقراری تماس به صورت لحظه ای

api تماس امن

با استفاده از api تماس امن سامانه کال می می توانید زمان مشاوره را مثلا 15 دقیقه تعیین کنید.سرویس کال می پس از اتمام زمان مشاوره به طور خودکار تماس را قطع می کند.برقراری تماس در api سامانه کال می به طور لحظه ای است به این معنا که در همان لحظه فراخوانی api تماس برقرار می شود و پس از اتمام زمان مشاوره تماس قطع می شود.تماس برقرار شده ازطریق سرویس مخابراتی انجام می شود به همین دلیل کیفیت تماس بسیار مطلوب است.
پیشنهاد می شود در صورتی که قصد دارید یک سامانه مشاوره داشته باشید بخش کال می پزشکان را نیز بررسی نمایید.کال می پزشکان همه امکانات را فراهم کرده است.

تست رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن