• باز است
خوش آمدید ورود

نحوه دریافت و مزایای نمایندگی سامانه کال می

سامانه کال می به دلیل اینکه با سایت و اپلیکیشن ها در ارتباط است و برای این منظور بسیار کاربردی است مورد توجه عموم برنامه نویسان و دارندگان سایت و اپلیکیشن قرار میگیرد. در صورتی که این دسته از مخاطبان با شما در ارتباط هستند میتوانید به صورت فعال برای خود درآمد زایی کنید و یک سامانه کال می اختصاصی داشته باشید.

جهت داشتن یک پنل اختصاصی لازم است ابتدا در سامانه کال می ثبت نام کنید و به کاربر دو ستاره تبدیل شوید. پس از دریافت نماد دوستاره کال می میتوانید از بخش دریافت نمایندگی لینک دریافت نمایندگی را انتخاب و نمایندگی خود را فعال کنید.

خرید سامانه مشاوره

 

امکانات پنل نمایندگی سامانه کال می:

  • پنل اختصاصی:

پنل اختصاصی شامل لوگو شرکت، آدرس سایت، ایمیل، شماره تماس، ساعات کاری شرکت می باشد و در آن لیست مشتریان ثبت نام شده شما به همراه تاریخ ثبت نام درج میشود.

  • لینک ورود اختصاصی

لوگو شما در بالای پنل اختصاصی و آدرس و مشخصات شما در زیر پنل نمایش می یابد.

  • لینک ثبت نام اختصاصی

یک لینک ثبت نام اختصای برای شما در نظر گرفته شده است که اطلاعات شرکتی شما در آن نمایش می یابد.

شرایط و ضوابط نمایندگی سامانه کال می:

  • هزینه نمایندگی ماهیانه ۳۰۰ هزار تومان است که نماینده هر ماه موظف به پرداخت آن است. به این معنی که اگر برای مثال شش ماه هزینه نمایندگی پرداخت نشود لازم است برای ماه هفتم هزینه نمایندگی پرداخت گردد.
  • نماینده می تواند به جای پرداخت هزینه ۳۰۰ هزار تومانی هر ماه ۵ مشتری معرفی نماید و این مشتری به مرحله ثبت سایت و حالت اکتیو در آید.
  • اگر نماینده بتواند به تعهد پنج مشتری فعال عمل کند، سامانه کال می هزینه ماهانه ۳۰۰ هزار تومان را به جای نماینده پرداخت می نماید.
  • تعداد بیشتر مشتریان ارایه شده امکان انتقال به ماه قبل و بعد را با صلاحدید سامانه کال می دارد.

عایدی نماینده از مشتری:

  • هر مشتری که شارژ خریداری نماید۱۰ درصد از هزینه شارژ به حساب کاربری نماینده واریز می گردد. هزینه شارژ ها و سفارشات مشتریان در پنل شما درج میشود و قابل پیگیری است.

تعهدات سامانه کال می:

سامانه کال می متعهد است که همواره نسبت به پرداخت نقدی نماینده اقدام نماید و در صورت درخواست نماینده برای تسویه حساب نسبت به این موضوع اقدام کند.

سامانه کال می متعهد است که همواره سرویس سامانه کال می را فعال نگه داری کند و پاسخگوی تیکت ها و سوالات مشتریان معرفی شده نماینده باشد.

سامانه کال می متعهد است که نام نماینده را برای مشتریان اعلام کند و در صورت سوال از نام نماینده کسب و کار نماینده را معرفی کند.

تعهدات نماینده سامانه:

نماینده متعهد است که نسبت به پرداخت ماهانه نمایندگی اقدام کند و در صورت عدم ارایه هزینه ماهانه هرگونه تصمیم سامانه کال می نسبت به نقض نمایندگی را بپذیرد.

نماینده متعهد است که در صورت سوال مشتری سامانه کال می را به مشتریان خود معرفی کند و اعلام کند که دارای نمایندگی این سامانه است.

نماینده متعهد است که اطلاعات کسب و کار خود را به درستی ارایه کند و از هرگونه ایجاد اشکال و درگیری بین سامانه کال می و مشتریان خود جلوگیری نماید.

نماینده متعهد است که از هرگونه تغییر نام محصول اجتناب کند  ومحصول سامانه کال می را به نام سامانه کال می ارایه نمایند.

    

ورود به سامانه