کال می پزشکان

با توسعه روزافزون اپلیکیشن های پزشکیار که امکان مشاوره صوتی و تصویری را بین بیمار و پزشک فراهم میکنند نیاز شده است که این تماس به صورت یک تماس امن برقرار شود . به این معنی که پزشک و بیمار اطلاعی از شماره یکدیگر نداشته باشند.

به این ترتیب یک تماس امن کمک میکند تا ارتباط بین پزشک و بیمار به طور موثر برقرار شود.

امکانات کال می پزشکان

کال می پزشکان یک تماس امن بین بیمار و دکتر برقرار می کند و شما میتوانید به سادگی سامانه کال می را بر روی اپلیکیشن خود قرار دهید. امکانات سامانه کال می بر روی اپلیکیشن پزشکان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1- امکان تماس امن به نحوی که دکتر و بیمار شماره یکدیگر را ندارند و شماره واسط برای آنها نمایش داده می شود.

2- امکان تعیین زمان مشاوره وجود دارد و شما میتوانید مدت مشاوره را به زمان محدود کنید .سامانه کال می بعد از اتمام زمان مشاوره تماس را قطع می کند.

3- امکان پخش صوت پیشواز برای تماس وجود دارد تا در ابتدای تماس بیمار بداند که برای مشاوره با وی تماس گرفته شده است.

کال می پزشکان چطور یک تماس امن را برقرار می کند؟

سامانه کال می با ارایه api می تواند به اپلیکیشن پزشکی شما متصل شود و با برنامه نویسی در اپلیکیشن یا سامانه پزشکی شما امکان تماس امن را برای بیمار و دکتر فراهم کند.

تماس امن ابتدا یک تماس از طریق مخابرات با شماره سامانه کال می به بیمار زده میشود و سپس یک صوت خوش آمد گویی برای او پخش می کند و از بیمار میخواهد که منتظر پاسخ دکتر باشد سپس یک تماس به دکتر گرفته می شود و مشاوره آغار می شود.

بر اساس زمان تعیین شده مشاوره پس از پایان زمان مشاوره تماس به طور اتوماتیک قطع میشود و با استفاده از api قابل پیگیری و گزارش گیری می باشد.

هزینه کال می پزشکان

کال می پزشکان هزینه ابتدایی و پنهان ندارد و شما می توانید با ثبت نام و دریافت کال می سه ستاره اقدام به نصب آن بر روی اپلیکیشن خود بنمایید.

کال می پزشکان به ازای برقراری مشاوره از شما هزینه دریافت می کند و قبل از برقراری تماس لازم است سامانه کال می را شارژ کنید.

اپلیکیشن های پزشکیار که از سامانه کال می استفاده می کنند.

مرحله1

بیمار اپلیکیشن شما را نصب و احراز هویت می کند.

مرحله2

بر روی درخواست مشاوره کلیک میکند و هزینه مشاوره را می پردازد.

مرحله3

دو تماس یکی از سامانه کال می به بیمار و دیگری از سامانه کال می با دکتر شما برقرار میشود و یک ارتباط تلفنی موثر تشکیل میگردد.

شما همچنین میتوانید از کال می در سایت خود نیز استفاده کنید و بازدیدکنندگان سایت خود را به مشتری فعال تبدیل نمایید.

کوپن مشاوره

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن