• باز است
خوش آمدید ورود

افزونه وردپرسی

سامانه کال می

شما از سایت ژاکت به سامانه کال می منتقل شده‌اید. در این عنوان شما با سامانه مشاوره تلفنی کال می آشنا می‌شوید و آموزش می‌بینید که چطور یک سایت با قابلیت تماس امن داشته باشید. این مطلب مخصوص طراحان سایت و دارندگان سایت وردپرسی آورده شده و مطالعه آن کمتر از ۵ دقیقه وقت می‌گیرد.

تماس امن چیست؟

تماس امن قابلیت گفتگوی تلفنی بین دو شماره موبایل یا ثابت است در حالی که هیچ کدام از طرفین تماس شماره یکدیگر را مشاهده نمی‌کنند. در این نوع تماس یک شماره واسط امکان برقراری تماس بین دو طرف را برقرار می‌کند.

تصور کنید شما یک سامانه مشاوره تلفنی دارید و می‌خواهید یک مشاوره روانشناسی، تحصیلی، پزشکی و یا وکالت برقرار کنید. مطمئناً دوست دارید که کسی شماره تماس مشاور شما را نداشته باشد و یا مشاور شماره مشاوره‌ گیرنده را نداشته باشد. تماس امن این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

سامانه مشاوره تلفنی چیست؟

کلمه سامانه مشاوره تلفنی به یک سایت یا شماره تماس گفته می‌شود که با استفاده از آن یک مشاور اقدام به ارائه خدمات مشاوره به مشاوره گیرنده می‌کند از جمله سامانه‌های مشاوره معروف می‌توان به اسنپ وکیل، اسنپ دکتر، مشاوران ۷۲۴ ، دکتر ساینا و دکتر تو نام برد.

«افزونه مشاوره تلفنی مطب آنلاین سامانه کال می سایت شما را به یک سامانه مشاوره تلفنی تبدیل می‌کند»

افزونه وردپرسی سامانه کال می چطور کار می‌کند؟

افزونه وردپرسی سامانه کال می مشابه همه افزونه‌های وردپرسی نصب می‌شود. پس از نصب این افزونه از شما اطلاعات ثبت نام در سامانه کال می خواسته می‌شود که پس از ثبت نام و ارائه مدارک هویتی برای شما ارسال می شود.

پس از ثبت اطلاعات کال می همه چیز تمام شده است.

 

در صورتی که طراح سایت هستید به سادگی مطابق تصویر مراحل زیر را طی کنید:

  1. ۱- وردپرس را نصب کنید
  2. ۲- افزونه نوبت دهی بوکلی را نصب و پیکره‌بندی کنید
  3. ۳- افزونه وردپرسی مشاوره تلفنی کال می را نصب کنید
  4.  

حال می‌توانید یک نوبت در بوکلی بگیرید و در زمان شروع مشاوره منتظر تماس تلفنی از سمت سامانه بوکلی باشید. در صورتی که هرگونه مشکل داشتید می توانید از طریق بخش تیکت گذاری سامانه کال می اقدام به برقراری تیکت کنید.

افزونه وردپرسی تماس تلفنی سامانه کال می را چطور تهیه کنم ؟

شما می‌توانید جهت خرید افزونه وردپرسی سامانه کال می از طریق سایت ژاکت اقدام کنید و معادل یکصد دقیقه مشاوره رایگان هدیه بگیرید. پس از خرید افزونه وردپرسی در ژاکت کد خرید خودتان را برای ما ارسال کنید.

ورود به سامانه