وکیل آنلاین

وکیل آنلاین

وکیل آنلاین


سامانه وکیل تلفنی یا وکیل آنلاین یا اسنپ وکیل چیست؟

سامانه مشاوره تلفنی وکیل تلفنی یا وکیل آنلاین ، سامانه ­ای است که تماس فرد و وکیل را بهم وصل می­کند. بدون اینکه دو طرف شماره تماس یکدیگر را داشته باشند. تماس کاملا امن است. به دلیل فراگیر شدن سامانه­ های  مشاوره تلفنی، وکلا نیز در صدد هستند که مراجعین خود را علاوه بر مشاوره حضوری به صورت تلفنی هم مشاوره بدهند. سامانه مشاوره تلفنی وکیل آنلاین را می توانند مشاوران تحصیلی، حقوقی، روانشناسان، روانپزشکان، پزشکان و همه کسانی که قصد مشاوره دادن دارند، استفاده کنند. از جمله اسامی معروف سامانه مشاوره اسنپ وکیل است. به نظر میرسد اسنپ وکیل توانسته اعتماد خوبی جلب بکند و مردم به برقراری ارتباط تلفنی از طریق اسنپ وکیل علاقه مند هستند.

 

من چطور میتونم سامانه مشاوره تلفنی داشته باشم؟

به سادگی.

بله  شما می توانید به سادگی یک سامانه مشاوره وکیل آنلاین داشته باشید. کافیست در سامانه کال می ثبت نام و مشاوران خود را در سامانه ما ثبت کنید. مدارک مرتبط با حرفه و کسب و کار خود را ارائه کنید تا بتوانیم برای شما درگاه اختصاصی واریز وجه در نظر بگیریم. برای شما یک صفحه مشاوره شامل اطلاعات حرفه ای شما و تصویر مناسب کسب و کار شما ایجاد می شود. ساعات وکالت شما به طور مشخص و برای رزرو وقت آزاد می شود و شما می توانید شروع به مشاوره تلفنی نمایید. از طرف دیگر مخاطبین شما میتوانند براساس وقت آزادی که  شما دارید درخواست مشاوره بدهند. تماس به صورت امن و در همان وقت مشخص شده بین شما و مخاطب به صورت خودکار برقرار می شود.

 

مزایای سامانه مشاوره تلفنی وکیل آنلاین چیست؟

عدم نیاز به اجاره یا خرید دفتر وکالت برای مشاوره

افزایش تعداد متقاضیان به دلیل فراگیرتر بودن خدمات در جامعه

مشاوره بدون نیاز به حضور فیزیکی

کاهش شلوغی دفتر وکالت

 

هزینه های وکیل تلفنی یا وکیل آنلاین یا اسنپ وکیل

سامانه کال می سعی کرده است کمترین هزینه ها را برای سامانه وکیل آنلاین ایجاد کند تا با سریعترین زمان ممکن بتوانید یک مشاوره آنلاین تلفنی را برگزار کنید. جهت مشاهده لیست قیمت و هزینه ها از بخش هزینه های بالای سایت اقدام کنید. همچنین سامانه کال می به صورت سرمایه گذاری اولیه برای شما یک هدیه در نظر گرفته است تا هزینه های خود را برای شروع کسب و کار خود کم کنید و سریعتر کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنید.

4 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تست رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن