راز اسنپ دکتر

راز اسنپ دکتر کال می

تماس امن سامانهکال می


اگر مشاور هستی یا قصد داری کار مشاوره پزشکی , حقوقی رو شروع کنی حتما این عنوان رو تا انتها بخون. در این عنوان میخوام برای کسانی که قصد ثبت نام پزشک در اسنپ دکتر رو دارند رازهای اسنپ دکتر رو بگم. در صورتی که ثبت نام به عنوان پزشک در اسنپ دکتر برای شما جذاب هست و پزشک یا وکیل یا مشاور هستید لازم است این مطلب را به شما عرض کنم. شما می توانید اسنپ دکتر خودتون رو داشته باشید. به جای شماره اسنپ دکتر از شماره تماس امن با بیماران خودتون ارتباط برقرار کنید.

چرا باید سامانه مشاوره تلفنی خود را داشته باشیم؟

خدمات مشاوره پزشکی حقوقی و تحصیلی در ایران به تازگی گسترش پیدا کرده است. عنصر اصلی این خدمات مشاوران تحصیلی , مشاوران حقوقی و پزشکان هستند. در صورتی که شما یکی از این عزیزان هستید  می توانید به سادگی برای خودتان یک سامانه مشاوره تلفنی داشته باشید.

به جای ثبت نام به عنوان پزشک در اسنپ دکتر مشتریان خودتان را به مشتری حضوری تبدیل کنید. همچنین مشتریان حضوری را به دریافت مشاوره تلفنی دعوت نمایید.

روانپزشکی از جمله کسب و کارهایی است که با صحبت کردن و تلفن بسیار رابطه مستقیم دارد حتی در بعضی موارد بهتر است صحبت های اولیه روانشناسی با تلفن و غیرحضوری باشد.تداوم جلسات مشاوره روانشناسی بسیار مهم است که با سامانه مشاوره تلفنی به خوبی قابل پیاده سازی است.

عموما روانشناسان به جای ثبت نام پزشک در اسنپ دکتر سامانه اختصاصی خودشان را دارند. پول و هزینه مشاوره پزشکی در سامانه مشاوره پزشکی مستقیم به حساب پزشک مشاوره واریز می شود.

امکانات سامانه مشاوره تلفنی اختصاصی چیست؟

در سامانه مشاوره تلفنی کال می هزینه مشاوره مستقیم به حساب شما واریز می گردد. شماره اسنپ دکتر با یک شماره تماس امن جایگزین شده است. شماره پزشک از بیماران مخفی می ماند و می توانید با خیال راحت اقدام به برقراری مشاوره بنمایید. برای تماس های مستقیم نیز می توانید از چت آنلاین و یا ایمیل استفاده کنید. از طریق منشی وقت حضوری و از لینک سایت خود مشاوره بدهید

در صورتی که بخواهید می توانید چند نفر از دوستان خود را نیز به سامانه خود متصل کنید و اسنپ دکتر خود را داشته باشید. هزینه سرویس های شرکتی و شخصی را در لینک زیر بررسی کنید.          

2 دیدگاه

 • من قبلا توی اسنپ دکتر کار میکردم برام به صرفه نبود و خوشم نمیومد بهم بگن تو اسنپ کار میکنی
  الان شما یه چیزی شبیه به اسنپ اوردین . خب این که همونه چه فایده ای داره
  در هر صورت ما زیرمجموعه شما به حساب میایم

  • سلام دوست عزیز.
   خیر شما زیرمجموعه ما به حساب نمیاید.
   درسته سامانه ما شبیه به اسنپ دکتر هست ولی یکسری ویژگی های دیگه ای هم داریم.
   توی اسنپ دکتر شما به عنوان پزشک تحت پوشش اسنپ قرار میگیرید و زیر نظر این شرکت کار میکنید و اسنپ هم به شما یکسری خدماتی رو ارایه میده.
   ولی سامانه کال می به این صورت نیست.
   کال می به شما یک پنل اختصاصی ارایه میده به طوری که انگاری خودتون این سامانه رو ساختید.
   شما زیرمجموعه کال می به حساب نمیاید و هیچ ردی از ما داخل سایتتون نیست و شما میتونید با خیال راحت به کارتون ادامه بدید و به بیماران خود مشاوره دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تست رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن