مشاور تحصیلی

مشاور-تحصیلی-کال-می

مشاور-تحصیلی-کال-می


چگونه مشاور تحصیلی بشویم؟

کار سختی نیست. مطمئنا شما یک مدرک دانشگاهی دارید که دوران تحصیل و بعد از کنکور را تجربه کرده اید. کار مشاوره تحصیلی در واقع تجربه شما را به صورت سیستماتیک در اختیار دانش اموز قرار میدهد. در صورتی که قصد دارید مشاور تحصیلی بشوید لازم است دانش آموزان را در یک حوزه مثلا اینستاگرام یا کانال تلگرام و یا سایت خود جمع آوری بکنید. به این ترتیب به صورت هفتگی و یا ماهانه دانش آموزان را با یک مسئله علمی و یا آموزشی روبرو میکنید. از آنها میخواهید که نظر خودشان را به شما بگویند. کسانی که با همان مشکل که شما در سایت اعلام کردید مواجه باشند نیاز به مشاوره خواهند داشت. برای مشاوره نیز میتوانید یک سامانه مشاوره تلفنی داشته باشید.

چگونه سامانه مشاوره تحصیلی داشته باشیم ؟

سامانه مشاوره تحصیلی برای این مناسب است که اگر کسی قصد دارد اقدام به دریافت مشاوره تحصیلی بنماید به سادگی بتواند وقت مشاوره تحصیلی بگیرد. توجه کنید هرچه نحوه دریافت مشاوره ساده تر باشد اقدام به دریافت مشاوره نیز سریعتر و بیشتر خواهد بود. مطمئنا داشتن یک سامانه مشاوره به راحتی ممکن نیست. لازم است کار برنامه نویسی گسترده در آن انجام شود. برنامه نویسی نیز از حوصله و نوع کسب و کار شما خارج است و بهتر است آن را به اهل فن بسپارید. البته نمونه آماده سامانه مشاوره نیز به شما کمک میکند.

سامانه کال می نرم افزار سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی آماده استفاده خود را تهیه کرده است. شما میتوانید به سادگی آن را بر روی دامنه و یا سایت خود داشته باشید. در واقع همه نیازمندی شما به داشتن یک سامانه مشاوره تحصیلی در سامانه مشاوره تحصیلی کال می پوشانده شده است.

ویژگی های سامانه مشاوره تحصیلی کال می:

 • واریز وجه مشاوره به حساب خود مشاور
 • داشتن سامانه مشاوره در زیر دامنه سایت خودتان
 • تعیین وقت قبلی طبق زمان بندی مشاوره شما
 • قابلیت استفاده بر روی موبایل به راحتی

چگونه مشاور تحصیلی مناسب انتخاب کنیم؟

یکی از دوره‌های مهم نوجوانان روزهای تحصیل و کنکور است. در این دوران باید یک مشاور تحصیلی مناسب همراه آنها باشد. آنها را در درست ترین مسیر قرار دهد و باعث پیشرفت آنها شود.

این روزها به دلیل رقابت زیادی که میان داوطلبان کنکوری است نقش یک مشاور تحصیلی خوب از همیشه برای دانش آموزان پر رنگ تر شده است.

بهتر است که از همان ابتدا برای طی کردن مسیر تحصیلی و رسیدن به بهترین نتیجه، از یک مشاور خوب کمک بگیریم.

مشاوران تحصیلی افرادی هستند که با مشاوره رایگان به دانش‌آموزان برای حل مشکلات درسی و آمادگی برای امتحانات، پیشرفت درسی، انگیزه دادن، کاهش استرس و بسیاری از موارد دیگر کمک می‌کنند. درنهایت آن‌ها را به هدف نهایی یعنی موفقیت تحصیلی می‌رسانند.

مشاور تحصیلی می تواند با شناسایی دقیق استعدادها و توانایی های دانش آموزان آنها را به سوی رشته تحصیلی مناسب راهنمایی کند.

بطور کلی وظیفه ی مشاور تحصیلی را میتوان هدایت تحصیلی، آموزش مهارت های مطالعه و یادگیری، حل مشکل افت تحصیلی، استرس و اضطراب امتحانات و هموار کردن مسیر دانش آموزان برای موفقیت در تحصیلات بویژه قبولی در رشته ی مورد علاقه در دانشگاههای خوب کشور نام برد.

یک مشاور تحصیلی خوب باید همیشه پیگیر و در دسترس باشد و باید به شما انگیزه بدهد و مسیر را برایتان هموار کند.

 همچنین مشاور خوب باید کاملا مستقل باشد. برای محصولات خاصی تبلیغ نکند و نیز باید با تمام دروس و کتاب‌ها آشنا باشد. بتواند مباحث آسان و سخت را بشناسد و دسته‌بندی‌ کند و هنگام بروز مشکل راه حل‌های خلاقانه بدهد.

چگونه مشاوره تحصیلی بدهیم؟

 از آنجایی که شغل مشاوره بسیار مهم و با ارزش و همچنین سرنوشت ساز است در نظام آموزشی ما نیز از جایگاه والایی برخوردار است. ما به عنوان یک مشاور تحصیلی می‌توانیم هم امید به آینده تحصیلی روشن را در دل دانش آموز ایجاد کنیم و یا اینکه باعث دلسردی و ناامیدی او شویم. پس باید در گزینش کلمات در مشاوره و همچنین ارائه راهکارها دقت کافی داشته باشیم. 

خیلی‌ از دانش آموزان شرایط  و امکانات استفاده از مشاوره‌ حضوری را ندارند. این‌ها می‌توانند با مشاور تحصیلی تلفنی در ارتباط باشند. به‌شرط این‌که بتوانند یک مشاور مناسب انتخاب کنند. ازطرفی به‌ طور مداوم و مرتب با مشاورشان تماس داشته باشند. در مشاوره تلفنی دانش آموزان می‌توانند با مشاوران صحبت کرده و پرسش های خود را مطرح کنند.

مشاوره تحصیلی را میتوان به صورت سامانه مشاوره ای و مشاوره رایگان به دانش آموزان ارائه داد. مشاوره رایگان تلفنی ویژگی هایی دارد که در سال های گذشته مخصوصا در نقاط محروم کشور حتی بسیار بیشتر از مشاوه تحصیلی حضوری خواهان داشته و موجب شده به اهمیت مشاوره تحصیلی تلفنی بیشتر پی ببریم.

از مزایای سامانه مشاوره تحصیلی تلفنی، صرفه‌جویی در وقت و کم شدن هزینه‌های رفت و آمد و نیز دسترسی آسان آن برای تمامی دانش آموزان است. محدودیت مکانی ندارد و دانش آموزان با یک خط تلفن می‌توانند با مشاور صحبت کنند و راهنمایی بگیرند.

2 دیدگاه

 • سلام روز بخیر.
  من کارم تو حوزه مشاوره تحصیلی و کنکور هست که بخاطر کرونا مجبور شدیم به صورت آنلاین کار کنیم. از تلفن ثابت به خاطر بالا رفتن هزینه ها نمیتونیم استفاده کنیم و اینترنتی هم از طریق برنامه واتساپ هم نمیشه. محصول شما چه چیزی رو در اختیار من قرار میده که برای کسب و کار من مفید باشه

  • سلام وقت بخیر.

   شما میتونید با تهیه سامانه مشاوره تلفنی کال می تماس امن و با کیفیت بالا داشته باشید. خوبی این خط ها این است که هزینه ای اضافه برای شما نمیفته و مشاوره گیرنده به صورت رایگان با شما صحبت میکنه و همجنین قطعی نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تست رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن