پلتفرم سامانه مشاوره

پلتفرم سامانه مشاوره تلفنی

پلتفرم سامانه مشاوره تلفنی


بعد از طرح اینترنتی کردن تاکسی ها و حذف آژانس های تاکسی رانی ، تقریبا همه چیز از این الگو کسب و کار در حال استفاده است و همه چیز دارد اینترنتی می شود. پلتفرم های مشاوره تلفنی با ارائه یک پنل مشاوره تلفنی ، سعی در جذب پزشکان دارند. کسب و کار های مختلف در حال تحقق این سبک موفق به صورت سامانه مشاوره تلفنی در کسب و کار خودشان هستند. در این عنوان قصد دارم به توضیح پلتفرم سامانه مشاوره تلفنی کال می به عنوان یک بستر سریع و ساده برای داشتن یک پنل مشاوره تلفنی بنماییم.

 

سامانه مشاوره تلفنی چیست؟

سامانه مشاوره تلفنی سیستمی است که به شما کمک می کند که ارتباط امن بین مشاور و مشاوره گیرنده برقرار کنید و کسب درآمد داشته باشید. کسب درآمد در این سامانه مشاوره تلفنی با هزینه به صرفه تر و معقول تر از یک مشاوره حضوری انجام می شود.امتیازات ویژه در پلتفرم مشاوره تلفنی باعث شده است که پزشکان ، وکلا ،  مشاوران تحصیلی به داشتن آن علاقه نشان دهند. شما با نصب افزونه مطب آنلاین می توانید به سادگی سایت خود را به یک پلتفرم سامانه مشاوره تلفنی تبدیل کنید. این افزونه به صورت یکماهه رایگان در سایت قرار داده شده است. پنل مشاوره تلفنی شما می تواند امکان تماس تصویری و چت آنلاین نیز داشته باشد. البته کاربرد تماس امن بسیار بیشتر است. معمولا تماس امن کمک می کند که ارتباط ساده تر و سهل تر برای دو طرف مشاوره صورت بگیرد.

 

انواع پنل های مشاوره تلفنی

در حال حاضر در کشور شرکت های مانند اسنپ اقدام به ارائه پنل اسنپ دکتر کرده است. با استفاده از این پنل ، شما کارمند اسنپ خواهید بود. شرکت های دیگر در زمینه وکالت نیز مانند اسنپ وکیل اقدام به ارائه پلتفرم سامانه مشاوره کرده اند. به همان ترتیب شما باز هم کارمند خواهید بود. سامانه کال می با ارائه سامانه مشاوره تلفنی اختصاصی به شما این امکان را می دهد که کسب و کار خودتان را شروع کنید.

با استفاده از سامانه مشاوره تلفنی کال می شما می توانید جمع دوستان را برای مشارکت در یک کسب و کار دعوت کنید. یک پلتفرم ارزان قیمت مشاوره تلفنی تهیه کنید و سپس اقدام به جذب مشتری نمایید. در سامانه مشاوره تلفنی کال می درآمد حاصل از مشاوره مستقیم به حساب شما واریز می شود. می توانید این درآمد را بین دوستانتان تقسیم کنید.

 

شرکت هایی که سامانه مشاوره تلفنی دارند

از جمله شرکت هایی که سامانه مشاوره تلفنی راه اندازی کرده است می توان به اسنپ دکتر اشاره کرد. البته قبل از این شرکت های دارنده خطوط in خطوط هوشمند مخابراتی نیز اقدام به ارائه این خدمات بر روی شماره ثابت مخابراتی می کردند. خطوط In هوشمند به دلیل تاخیر در واریز وجه به حساب کارفرما و نیز سو استفاده از این خطوط توسط دیگران ، دیگر ارائه نمی شود. شرکت های قدیم نیز در حال راه اندازی پنل های مشاوره تلفنی هستند. شرکت دکتر ساینا نیز از جمله دارندگان پلتفرم اختصاصی مشاوره تلفن است که توانسته جمع زیادی از پزشکان را در کنار هم جمع کند و با تبلیغات زیاد مشتریان خوبی نیز دارد. سایت مشاوران 724 از خلا مشاوران در جنوب کشور استفاده کرده است و ناحیه جنوبی ایران را پوشش داده ، به طوری که اغلب سایت های دیگر نیز نتوانسته اند درحد مشاوران 724 موفق عمل کنند.

 

هزینه راه اندازی سامانه مشاوره تلفنی

شرکت هایی که اقدام به طراحی سامانه مشاوره تلفنی خصوصی می کنند ، معمولا هزینه بالای صد میلیون تومان برای این منظور انجام می دهند. این شرکت ها با استخدام تیم برنامه نویس بعد از حداقل شش ماه موفق به ساخت پنل خود خواهند شد. ارزانترین و سریعترین راه حل رسیدن به یک سامانه مشاوره تلفنی ، آن است که از افزونه وردپرسی مطب آنلاین کال می استفاده کنید. در کمتر از یک روز یک طراح سایت می تواند یک پلتفرم آماده مشاوره تلفنی برای شما تهیه کند و شما مشغول جذب نیروی مشاور و جذب تبلیغات  بیماران خود شوید . همچنین سادگی در راه اندازی باعث شده است که یک پلتفرم مشاوره تلفنی امن و استیبل داشته باشید.

 

چند مثال از سامانه های مشاوره تلفنی

به عنوان اولین مثال از سامانه های مشاوره تلفنی می توانیم به اسنپ دکتر اشاره کنیم. اسنپ دکتر توانسته است سامانه مشاوره تلفنی فعال با تعدد پزشک و تعدد تخصص ها را ایجاد کند.

دکتر ساینا نمونه خوب یک سامانه مشاوره تلفنی فعال در زمینه پزشکی است که پاسخ گوی بسیار بیماران است و در دوران کرونا مشتریان زیادی را داشته است. مشاوران 724 از جمله سامانه های مشاوره ای تخصصی پزشکی است که در ناحیه جنوبی کشور فعال است و مشتریان خاص خود را جذب کرده. به واسط محلی بودن این کسب و کار مشتریان خوب خود را دارد و مثال خوبی برای کسانی است که قصد دارند یک سامانه مشاوره تلفنی با مشتریان قدیمی حضوری خود داشته باشند.

‫5/5 (1 نظر)
‫5/5 (1 نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تست رایگان

ورود به سامانه
ثبت نام
ورود به سامانه
بستن