مطب آنلاین

مطب آنلاین

مطب آنلاین کال می


از گذشته تا به امروز بیماران برای ویزیت به صورت حضوری به مطب مراجعه میکردند. در مطب حضوری، بیماران تلفنی از منشی مطب وقت میگرفتند و با مراجعه حضوری در مطب هزینه را پرداخت می کردند  سپس بیماران ساعت ها در صف های طولانی منتظر می ماندند تا بتوانند ویزیت شوند  اما امروزه مطب آنلاین طرفداران زیادی پیدا کرده است.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از خدمات که حضوری انجام می شدند, آنلاین در دسترس هستند. در حال حاضر در حوزه سلامت، مشاوره پزشکی آنلاین و مطب آنلاین انجام می شود. درحالت پزشک آنلاین, ارتباط پزشک و بیمار توسط ابزارهای ارتباطی همچون ارتباط صوتی، تصویری و متنی برقرار می شود. امروزه پزشکان در صفحه اینستاگرامی مطب آنلاین خود را مدیریت می کنند. در این حالت منشی مطب آنلاین یک صفحه مشاوره پزشکی است که بیماران در آن صفحه وقت آزاد پزشکان را می بینند و وقت مشاوره می گیرند و هزینه مشاوره را در همان صفحه به صورت آنلاین پرداخت می نمایند. در روز مشاوره سیستم با مشاوره گیرنده و مشاوره دهنده تماس میگیرد و تماس امن برقرار می شود.

 

ویژگی ها مطب آنلاین مطب حضوری
تماس امن دارد ندارد
صف های طولانی برای گرفتن نوبت ندارد دارد
موقعیت مکانی مطب نیازی نیست نیاز است
ویزیت بیمار غیرحضوری و آنلاین حضوری
نوبت دهی غیرحضوری و آنلاین حضوری
پرداخت هزینه غیرحضوری و آنلاین حضوری
در دسترس بودن پزشک در دسترس و آنلاین گاهی اوقات غیرقابل دسترس

 

 

 

 

قدیم ها در مطب حضوری

در مطب حضوری برای گرفتن وقت مشاوره از پزشک باید با صرف زمان و هزینه به مطب پزشک برویم. منشی احتمالا وقت قبلی را برای شما رزرو کرده و یا اعلام میکند که باید چند ساعت در نوبت بدون وقت قبلی بنشینید تا نوبت به شما برسد. قبل از اینکه نوبت به شما برسد هزینه مشاوره را پرداخت میکنید و در نوبت انتظار می نشینید تا نوبت شما برسد. احتمالا 15 دقیقه با پزشک خود صحبت میکنید و مجددا مسیر منزل را در پیش میگیرید.

به جز مشکلات هزینه رفت و آمد، زمان انتظار برای مطب نیز جزو اشکالات این نوع کسب و کار است . اگر بتوانید به جای مطب حضوری کسب و کار خود را آنلاین کنید میتوانید از مزایای هزینه کمتر شروع کسب و کار نیز بهره مند شوید.

امروزه همه چیز اینترنتی شده است. مطب آنلاین و یا تاکسی آنلاین همه از این دست هستند. با پیشرفت تکنولوژی و افزایش روزمره اهمیت وقت کسب و کارهای قدیم محکوم به شکست هستند. اگر شما کسب و کارتان با پزشکی و یا مشاوره و یا وکالت سروکار دارد لازم است به آنلاین کردن کسب و کار خودتان فکر بکنید.

جدید ها در مطب آنلاین

در مطب آنلاین امروزه شما میتوانید به صفحه اختصاصی پزشک و یا جمع پزشکان مراجعه کنید و براساس بیوگرافی پزشک مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته میتوانید با شناخت قبلی نیز این کار را انجام دهید یعنی از مطب حضوری پزشک خود آدرس مطب اینترنتی را بگیرید. با وارد شدن به صفحه اینترنتی پزشک خودتان میتوانید زمان های خالی پزشک را پیدا کنید و هزینه مشاوره با پزشک را پرداخت کنید. بدون نیاز به صرف زمان و ترافیک به سادگی و هزینه کمتر مشاوره خود را با پزشک برقرار میکنید . همچنین در ساعات مختلف روز نیز میتوانید وقت خود را داشته باشید و مشاوره را انجام دهید.

پزشک آنلاین یا وکیل آنلاین جزو رده کسب و کارهای اینترنتی امروزه هستند که بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته اند. هرچقدر که میزان نفوذ اینترنت در خانواده های ایرانی بیشتر شود، این نوع نیازها نیز بیشتر و بیشتر میشود. در صورتی که میخواهید در کسب کار خودتان پیشرفت کنید و از مسیر پیشرفت عقب نباشید حتما کسب و کارتان را آنلاین کنید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان

ورود به سامانه
ورود به سامانه
بستن